Witaj w Bostonie! Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Zaplecze
Autor Wiadomość
Julien Potter
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-05, 19:50   

Julek uśmiechnął się szeroko, podnosząc się mocno chwiejnie z kanapy, którą przed chwilą molestował (miejmy nadzieję, że był po prostu pijany, a nie, że miał jakieś dewiacje seksualne, ale o babie macającej organy w kościele i pieprzącej Wieżę Eifffla chyba opowiadałam już wszystkim) i zaczął przechadzkę w stronę Seana, którego wreszcie dostrzegł. Pewnie w swojej głowie sunął jak łabędź, z gracją i wyprostowanymi plecami, pozdrawiając wszystkich swoich fanów. Szkoda tylko, że w rzeczywistości zdążył wpaść na stolik (pewnie jakiś był), a potem praktycznie runął na Seana, wylewając na siebie jego colę. Nie mam pojęcia, czy Hightower pozwalał się przytulać tak jak Zeke, ale nawet jeśli nie, Julien w tej chwili był zbyt pijany, by to zauważyć i postanowił przekazać mu swoje pokłady (ostatnio nieźle ukrywanej) sympatii, miłości oraz wielkiego przywiązania, ściskając go za szyję i przez chwilę kiwając się w przód i tył, wciąż obejmując biednego Seana. Który miał przecież całe życie pod górkę, bo wszyscy wiemy o rudych włosach łonowych jego brata, ale tam, mniejsza z tym.
Grunt, że Julek żył teraz w swoim własnym, pijackim świecie, w którym czuł się naprawdę świetny. Był otoczony srającymi na różowo jednorożcami, uroczymi pedałkami rodem z New Normal, dziewczynami tylko czekającymi na jego magicznego penisa i generalnie było super. Także przez to, że zapomniał o tym, że przyjaciele są na niego wkurwieni, a jemu jest przykro, przez co prawie nie rozmawiają. I powoli kończą mu się staniki, które może zakładać, gdy wychodzi wieczorem w miasto, bo wiadomo, co po koncertach ląduje na scenie.
Jakoś tak jednak nigdy do tej pory nie przyszło mu do głowy, że naprawdę ma jakiś problem z alkoholem, skoro można go spotkać pijanego o dowolnej porze dnia i może to dobry początek, by odbudować relacje, zamiast upijać się jak dzika świnia (wtf), bo spanikował przed spotkaniem.
Gdy wreszcie puścił Seana, wciąż uśmiechał się szeroko i kręcił jak małe, rozproszone dziecko. Potrząsnął energicznie głową i nachylił się ku Szonowi, szepcząc:
- Dopadli mnie, Sean. To kosmici. Oni mnie tak urządzili. Mieli niebieską skórę, dziesięć par oczu i ogromne kuta... ogromne kapibary, które ujeżdżali, kiedy opuścili swój statek kosmiczny. I robili takie patataj! Patakapi! Patabara! - pewnie jeszcze zaczął naśladować jazdę na koniu, a potem zrobił minę wyraźnie zszokowaną i zdegustowaną, kręcąc głową z niedowierzaniem - To było straszne. Muszę się napić - chyba jeszcze w ogóle nie zauważył, że ma całą mokrą koszulkę, bo pozbawił Szona coli.
- Źeźwy? To łatwe - wzruszył ramionami i zamarł, wpatrując się w podłogę - Niedobrze mi - oznajmił i przez chwilę taki siedział, a gdy chłopcy już pewnie myśleli, że się zarzyga, podniósł głowę i uśmiechnął się szeroko - Jednak nie, fałszywy alarm. Zekey, masz kabanosy? - wiadomo, priorytety.
 
   Podziel się na:  
Zeke Gallagher
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-08, 00:37   

Ktoś w tym zespole musiał pełnić rolę ojcomatkoczegośodpowiedzialnego, a Gallagher jako w miarę ogarnięty facet postanowił się tego podjąć. Dlatego zarządził spotkanie i dlatego zabronił Szonowi pic. Mieli rozmawiać o problemie alkoholowym Julka, a ten chciał przyjść lekko podpity, co się nie mieściło w zikowym łebku. Po prostu sobie tego nie wyobrażał, a raczej wyobrażał i nie były to zbyt fajne wizje. Jeszcze by się Potter chciał napić albo powiedziałby, że Sean też pije i ogólnie rzecz biorąc interwencja wyszłaby chujowo. Także nawet spojrzenie skrzywdzonej łani nie zrobiło na nim większego wrażenia, jedynie wzruszył ramionami i lekko się uśmiechnął. Skoro on jakoś przeżyje bez alkoholu to i Hightowerowi się uda! Ewentualnie po całym spotkaniu pójdą do baru, który znajdował się naprawdę blisko, i najebią się, bo kto zabroni szefowi najebać się jak Messerschmitt we własnym klubie? No właśnie. Co do ciąży tej całej pani to Gallagher był pewny, że to nie jego sprawka. Może i zapraszał do sypialni dużo osób, ale zawsze się zabezpieczał. Zawsze. Za bardzo przerażała go perspektywa bycia ojcem, żeby sobie pozwolić na zrobienie takiej głupoty jak seks bez gumki.
Nie żeby Zekey ogarnął spojrzenie Szona, był zbyt zajęty byciem obściskiwanym przez Julka. Ale jak tylko się wydostał z jego objęć posłał spojrzenie mówiące `a nie mówiłem?` najmądrzejszemu i najstarszemu ze świętej trójcy zespołu. Właśnie dlatego nie chciał, żeby nawet trochę się napił! Teraz przynajmniej Hightower wiedział z czym musiał się ostatnio zmierzyć Gallagher, który aktualnie siedział z uniesioną brewką i obserwował poczynania dwóch przyjaciół. Wiedział, że coś się stanie, czuł to w kościach. Szkoda, że miał rację. A jeszcze godzinę temu wmawiał sobie, że Potter na pewno chce zrobić wejście smoka, bo jest trzeźwy i chce zrobić na nich wrażenie.
- Podejrzewam, że go porwali i zmusili do picia - mruknął tylko pod nosem, kiedy tak słuchał i obserwował Szona. Kąciki jego ust drgnęły, kiedy okazało się, że ma rację. Kosmici z kapibarami, tego się nie spodziewał. Sami kosmici spoko, ale z kapibarami? To było lepsze od kosmitów z South Parku! Ale swoimi ciekawymi rozkminami się nie dzielił, tylko siedział z uniesioną brewką, która opadła dopiero w momencie wzmianki o piciu. Pokręcił głową, wzdychając przy tym cicho. A miało być tak miło! Zaraz jednak lekko się uniósł, bo rzyganie? Tutaj? W jego klubie? Kiedy sprzątaczka już poszła? Nie, nie ma opcji. Później on będzie musiał to sprzątać, a na to nie miał najmniejszej ochoty. Dzięki stwórcy, że do niczego nie doszło i opadł ponownie na kanapę z ulgą.
- Nie, nie mam kabanosów. A ty lepiej usiądź jak człowiek i nie patatajaj jak jednorożec, bo jeszcze będzie prawdziwy alarm - był zły, zmęczony i najchętniej wysłałby Julka do domu, bo co im przyjdzie z rozmowy z nim w takim stanie? - I co chcesz do picia? Wodę? Herbatę? - bo o ile dobrze pamiętał chciał się Julek czegoś napić, a Zeke jako bardzo dobry przyjaciel chętnie mu coś do picia przyniesie. Przy okazji zerknął na Szona, zapewne nieźle wkurwionego po tym jak został pozbawiony coli. - A Ty coś chcesz? Może nową koszulkę? - w gabinecie miał sporo ciuchów do przebrania, bo po seksie z przypadkową panią albo panem zwykle przebierał się w coś nowego. Taka burżuazja.
- I Julien... ostatnio o tym rozmawialiśmy. Podobno nie masz problemu z alkoholem, więc na chuja się najebałeś na spotkanie? Nie waż się pierdolić o kosmitach - ostrzegł go od razu, wbijając w jego oblicze spojrzenie błękitnych oczu.
 
   Podziel się na:  
Sean Hightower
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-16, 22:10   

I, jak udało nam się ustalić, trzymanie trzeźwości Szona było podłością godną samego władcy piekieł. Zamiast przyjaznego Irlandczyka, przed chłopakami teraz siedział naprawdę wkurwiony, mokry na dodatek, Irlandczyk, agresywny niczym jeden z powstańców IRA. A z takimi się nie zadziera. Toteż, ściągnął swoje brwi w gniewnym grymasie, wydusił z siebie jakiś bezkształtny warkot, powstrzymując się od zdzielenia Pottera po ryju. A Hightower wciąż był wysportowanym i silnym chłopcem. Kto wie, może nawet by złamał Julkowi nos? I co wtedy? Zwłaszcza, że pełen miłości uścisk, miał skutek zgoła odwrotny od zamierzonego. Gdzieś w jasnych tęczówkach bruneta pojawiła się prawdziwa żądza mordu, a napięte mięśnie zagrały pod mokrą koszulką. (szkoda, że nie ma fanek, pocieszyłby się trochę - aut. ) Co gorsza, tłumaczenia Pottera nie wywołały u niego rozbawienia, a komentarz Gallaghera dobił ostatni gwóźdź do trumny.
Jak wiemy, Hightower w życiu lekko nie ma, ba! cały czas pod górkę. Kobieta, na którą leci, sypia z jego najlepszym przyjacielem (dobrze, że jeszcze o tym biedaczek nie wie), coś na kształt jego młodszego brata, chodzi wiecznie najebane, jego faktyczny młodszy brat ma rude włosy łonowe, a na dodatek jest prawiczkiem i skończonym frajerem. Jakby tego było mało, klasyczne podrywy w barach przestały mu wychodzić, a durna Fitzgerald nie była w stanie wykonać prostego zadania, polegającego na pilnowaniu chłopców i ich nieskazitelnej reputacji.
- Siadaj, Potter i zamknij mordę, bo nie ręczę za siebie - warknął, patrząc na obydwu spode łba. Zeke załapał się jakoś tak przez przypadek, a może Sean przeczuwał, że jeszcze będzie na niego zły? Grunt, że gniewu nie szczędził dla nikogo. Nim jednak zaczął się produkować dalej, wstał, zdjął przemoczoną koszulkę i cisnął nią w Julka. Patrzcie go, striptiz dla nie do końca ubogich! Posiedzi z klatą na wierzchu, nikt od tego nie ucierpi
- Możesz mi dać ręcznik, wszystko się do mnie klei. Gdybym się napił, nie miałbym ochoty go teraz zabić - warknął w odpowiedzi, mrużąc lekko oczy.
Podobno Hightower nie bywał zły. Wszyscy zebrani w tym pomieszczeniu plus Basil, wiedzieli, że to pomówienia i marne plotki. Sean po prostu jak był zły, to już na całego. Tak to jest, jak większość czasu niczym się nie przejmujesz, a potem pierdolnie w ciebie coś pokroju carbomby, którą właśnie był Potter.
- Możesz mi, do ciężkiego chuja, wyjaśnić, co cię w tym bawi?! Co, do kurwy nędzy, uprawnia cię do lekceważenia nas w ten sposób?! Naprawdę, pojebie, sądziłeś, że mam ochotę patrzeć na twoją niewydarzoną mordę na trzeźwo, kiedy ty pierdolisz o jebanych kosmitach, na ich pierdolonych kapibarach?! Stary, nawet nie masz pojęcia, jak mnie wkurwiasz! Przez ciebie i twoje jebane problemy, utknęliśmy w tej pierdolonej dziurze i nie możemy się ruszyć, bo zgadnij, kurwa, co? Mały Potter nie potrafi zrezygnować z czystej do śniadania, a chwila bez procentów to chwila stracona! - zaczerpnął oddechu, wbijając w Julka wściekłe spojrzenie. I stał tak nad nim i się pastwił, na razie słownie. Cóż, może to i lepiej? Bo pięści naprawdę go świerzbiły.
- I powiedz jeszcze jedną, kurwa, nieracjonalną, bzdurną rzecz, a osobiście skręcę ci kark. Albo przynajmniej złamię ci nos. I Potter, kurwa, nie żartuję. Daj mi jeden, jebany, powód. - no cóż, ktoś się chyba zdenerwował.
 
   Podziel się na:  
Julien Potter
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-18, 03:32   

Julek nie powinien się nazywać Julien Potter, a Julien Dobby. Tak mi się teraz skojarzyło, bo przecież Zgredek był taki biedny, bo Malfoyowie go gnębili i te sprawy. Julek zaś przez ponad 10 lat żył w jednym domu z człowiekiem, który po zniknięciu córki z szanowanego dentysty zmienił się w alkoholika i nie potrafił zapanować nad swoją agresją, wyładowując ją przeważnie na Julienie, swoim drugim dziecku, ale tym młodszym, mniej udanym. Julek nigdy z własnej woli nie opowiadał o rodzicach, a jeśli już, najczęściej i najchętniej wciskał rozmówcy jakąś bajeczkę. Przed Seanem i Gallagherem pewnie też udawał, że wszystko jest w porządku tak długo, jak był w stanie ukryć notorycznie pojawiające się siniaki czy fakt, że chyba ma pęknięte żebra, bo ledwo chodzi. A potem, kiedy szanowny pan Potter pobił syna tak, że wylądował w szpitalu, przez co Julek uznał, że już do domu nie wróci, nie wspominał już o rodzicach. Udawał, że wszystko jest w porządku, że wcale nie jest spięty, rozmawiając z kimś, kogo dobrze nie zna, bo panicznie boi się, że go czymś zdenerwuje i ta osoba mu przyłoży. Że wcale nie uważa samego siebie za śmiecia, że przecież doskonale wie, że jego ojciec nie miał racji, wyzywając go na każdym kroku. Że niemal na każdym kroku nie ogarnia go paraliżująca nieśmiałość. Niemal udało mu się przekonać samego siebie, że naprawdę miał kochających rodziców i szczęśliwe dzieciństwo.
Problem w tym, że teraz był najebany jak stodoła. A Sean, krzycząc na niego (muszę wspominać, że mimo tego, że od dobrych ośmiu lat ciągle próbował nad sobą pracować, nawet mu się udawało, już swobodnie rozmawiał z ludźmi i tak dalej, jednak dalej kulił się, gdy ktoś podnosił na Julka głos?), nawet używał podobnych określeń, co jego ojciec. Było siadaj i zamknij mordę, było bo nie ręczę za siebie, było nie mam ochoty patrzeć na twoją krzywą gębę, było zrób to jeszcze raz, a skręcę ci kark, a to przez ciebie słyszał średnio dwa razy na dobę. Dlatego pijany Julek w jakiś dziwny sposób uroił sobie w móżdżku, że... Sean to jego ojciec.
Na początku siedział sobie całkiem grzecznie na tej kanapie, skulony, ze wzrokiem wbitym w koszulkę Szona, którą w niego rzucił i która spoczywała na jego podołku, a po nosie i po policzku ciekły mu łzy. A potem, kiedy Sean wreszcie skończył, Julek podniósł głowę i rozryczał się całkiem otwarcie i głośno, oddychając spazmatycznie, przez co ledwo dał radę się wysłowić.
- Ale przecież ja... ja... ja nie chciałem... To przecież nie moja wina, że ona zaginęła, ja też nie wiem, co się stało! I... iiiiiii... i przestań się zachowywać tak, jakby to wszystko było przeze mnie, ja miałem sześć lat, a to nie fair, za wszystko mnie tłuczesz! Może jestem głupi, bezużyteczny i nic nie potrafię zrobić, ale ja też jestem twoim synem! - gadał zupełnie bez ładu i składu, jąkając się, zacinając w połowie wyrazu, gwałtownie wciągając powietrze, w dodatku wciąż zanosił się płaczem i gapił na Szona.
I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o to, że ma więcej nie pierdolić głupot. Ale nie może mu złamać karku, bo gram już po tej randce i Julek jeszcze żyje, sorry!
 
   Podziel się na:  
Sean Hightower
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 17:23   

Spodziewał się wszystkiego. Naprawdę, wszystkiego. A przynajmniej tak mu się wydawało. Sądził, że dostanie po ryju, że Julien wyjdzie bez słowa albo powie coś wybitnie debilnego i naprawdę będzie mu musiał złamać nos. Nie spodziewał się jednak tego, że mu się rozryczy.
Hightower nie wiedział co robić z płaczącymi kobietami, a co dopiero z rozryczanym przyjacielem? Jego napięte barki opadły, a sam brunet gapił się jak ciele na malowane wrota. I co miał zrobić? Mina mu zrzedła.
- Kurwa - wydukał, elokwentny jak zawsze. Spojrzał przerażony na Gallaghera, na nim ogniskując resztki, teraz już spanikowanej, złości - No zrób coś, kurwa. Albo przynieś mi flaszkę
Tak, Hightower musiał się napić. Czuł, że jak nie najebie się jak świnia, to chyba zapadnie się pod ziemię. Jasne, wiedział, że coś w domu Potterów jest nie tak, ale nigdy o tym nie rozmawiali. Nie mógł wiedzieć o młodszej siostrze Julka, bo i skąd. Zwłaszcza, że w swoim odczuciu, nie zrobił nic złego. Po raz pierwszy wygarnął dzieciakowi coś, co powinien był mu powiedzieć po pierwszym tygodniu przebywania w Bostonie. Może nie powinien być tak wulgarny, ale… przecież obydwaj byli dorośli, prawda? Każdy z nich jakoś radził sobie z gniewem, a Hightower radził sobie w ten sposób, względnie zdrowo.
- Jaki, kurwa, synem?! - Przyglądał się Julkowi, jakby był kosmitą. Cały gniew gdzieś parował - Stary, co ty pierdolisz?! O czym on pierdoli?! - No tak, weź tu zrozum człowieka. Zwłaszcza, gdy ten opowiada takie bzdury. Nic się nie składało do kupy, nie miało sensu.
- Jaka ona, Potter, skup się. I przecież… stary, jestem Hightower, jestem twoim przyjacielem, a nie ojcem. Nawet jeśli tamten był zjebem, nie znaczy to, że ja nim jestem. I przecież cię, kurwa, nie tłukę - Przestał podnosić głos, starając się mówić już jak najspokojniej. Jasne, że mięśnie wciąż miał napięte, zupełnie nie radząc sobie z zaistniałą sytuacją. Ale bądźmy szczerzy, który dorosły facet radzi sobie z tym, że ktoś, ni stąd, ni zowąd, zaczyna ryczeć?
- Stary, jesteś dla mnie jak brat, ok? Nie jak syn, bez, kurwa, przesady - To, że ten fajniejszy brat, to inna sprawa. Ale tego nie trzeba było tłumaczyć. - Julien, weź się ogarnij - jęknął prosząco. Nawet przykucnął przy nim, żeby zrównać ich poziomami.
I tak pewnie próbował go uspokoić, wyżebrał w końcu flachę od Zeke’a i zaczął pić. Po czym, gdy Julien wreszcie przestał histeryzować, nie do końca trzeźwy już Szon go przeprosił, po czym poinformował panów, że interwencję chuj strzelił, że teraz zamierza bezkarnie pójść się najebać, bo nie są jego jedynymi problemami. A, dodał jeszcze, że przez następne 48 h dla nich nie istnieje. Właściwie, nie istnieje dla nikogo. W końcu, miał cały dom Marqueza dla siebie.
zt. x3.
 
   Podziel się na:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Jeszcze nie tak dawno świętowaliśmy piąte urodziny forum oraz Nowy Rok. W ostatnim czasie na forum zostało wprowadzonych wiele zmian - powstał portal e-scandal oraz rozpoczęły się konkursy na postać miesiąca. Graficznie staramy się nie odbiegać od trendów, ale nie to jest najważniejsze, a to, że nigdzie się nie wybieramy, prowadzimy wiele rozgrywek i nie brakuje u nas ludzi chętnych do gry. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy do nas dołączyć - przestań i zarejestruj się. Dla każdego znajdzie się miejsce.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 7